Nejen cizinci a zahraniční turisté, kteří rádi putují po zajímavých místech nezávisle na cestovních agenturách a profesionálních průvodcích, ale i samotní občané Slovenska se často dostanou do situace, kdy si musejí akutně či s předstihem automobil půjčit. Car rental Poprad garantuje včasnou rezervací půjčení automobilu nejen v dané třídě, ale ručí za konkrétní typ auta, jaké si objednáte. V rámci termínu si zadejte poptávku přes webové stránky a bude vám nabídka specifikována. Po příletu na některé ze slovenských letišť nebo na dané místo na Slovensku na vás bude zamluvený vůz čekat.

K půjčenému autu můžete mít střešní nosič nebo dětskou autosedačku

Vozidlo si v rámci služební, pracovní anebo soukromé cesty užíváte a v momentě, kdy už vůz nebudete chtít používat, pronájem ukončíte, vůz vrátíte na daném místě ve Slovensku a jako bonus – zaplatíte přes platební terminál. Žádné rozměňování peněz, hledání otevřené směnárny, banky ani bankomatu. Zaplatíte prostě on-line. Bezpečným převodem peněz přes elektronický terminál se vyhnete spoustě komplikací. Půjčovna Car rental Poprad disponuje ještě dalšími zajímavými doplňkovými službami. Vy si tak můžete půjčit automobil i s řidičem, mohou vám pomoci s vyřízením letištního transferu, případně vám vybaví auto komfortními doplňky – střešním boxem nebo autosedačkou pro děti, nosičem jízdních kol a podobně.

V rámci pronájmu auta můžete využít i přidružené služby motoristům, kteří touží po příjemném ubytování na Slovensku. Díky propojení Car rental Poprad s pronajímatelem ubytovacího zařízení je ubytování v soukromí o něco levnější, než kdybyste si sháněli ubytování zvlášť. Zpříjemněte si svůj pobyt na Slovensky využitím spolehlivých služeb Car rental Poprad. Uvidíte, že nebudete litovat!