Chcete s dětmi vyjet na dovolenou, ať už poznávací či relaxační? A chcete jim dovolenou trochu podřídit v tom, aby si ji užili hlavně ony? Vyberte země bohaté na zábavu, které jim poskytnou zážitky, které nikde jinde nenasbírají. 

Francouzský Disneyland

I v Evropě můžete navštívit obrovské zábavní centrum zvané Disneyland, a to právě pro děti. Zábavu si zde však užijí děti i dospělí. Disneyland se nachází kousek od Paříže. Potkáte tu postavičky z pohádek a filmů, ale hlavně si užijete jedinečných atrakcí, které jsou opravdu důvěryhodně postaveny. V Paříži však najdete celou řadu dalších atrakcí a zábavy, například muzeum voskových figurín, nejstarší v zoo v Evropě atd.

Anglické dobrodružství

I když vám přijdou Angličané konzervativní a mnohdy také nudní, i oni se umí dobře bavit. Navíc zde najdete spoustu atrakcí a zajímavostí pro velké i malé. Pro malé stavitele je připraven Legoland, naopak pro fanoušky chlapce s jizvou na čele je to Studio Warner Bros, kde na ně čeká expozice věnovaná Harrymu Potterovi, pokud vaše děti milují zvířata, můžete navštívit slavnou londýnskou zoo. Navštívit můžete i tajemné muzeum London Dungeon.

A co Florida?

Pokud pro vás finanční investice do dovolené není žádný problém, zaleťte si na Floridu, kde na vás čekají obrovské horské dráhy, magický svět Harryho Pottera a prokouknutí filmových efektů. To vše v Universal Studios v Orlandu, které okouzlí malé i velké. Navštívíte-li národní park Everglades můžete si prohlédnout aligátory, Kenendyho vesmírný park nabízí prohlídku raket Nasa a dalších zajímavostí, navíc v Seaquariu si můžete užít show s delfíny. Na Floridě si užijete krásných slunečných dní, mnoho zábavy pro malé i dospělé a skvělé koupání. Navíc poznáte novou kulturu a přátelskost Američanů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup