Štědrý večer už je téměř za dveřmi. Chybí vám ještě nějaké dárky, ale chodit po obchoďácích se vám už nechce? Kupte vašim milovaným pod vánoční stromeček zážitky. 

Zážitek jako jedinečný dárek

Darovat pod vánoční stromeček zážitky je opravdu skvělou volbou. Věnovat totiž můžete druhým to, co by si sami jistě nikdy nekoupili. Navíc se jedná o ekologické dárky, protože místo desítek věcí koupíte jednoduše jen jeden zážitek, který obdarovaná osoba prožije a bude z něj mít vzpomínky na celý život.

Cestovatelské zážitky

Vsadit můžete na cestovatelské zážitky. Stačí zasednout k vašemu počítači, podívat se na levné letenky a k tomu vybrat ubytování. Snadno tak vytvoříte cestovatelský balíček za skvělou cenu. Snadno seženete letenky v akci a vyberete si také ideální ubytování, než kdyby zážitek zprostředkovávala cestovní kancelář, která má tyto zážitky dražší, navíc mnohdy spíte v podivných hotelech. Připravte například cestovatelský zážitek do některé evropské metropole, třeba do Londýna, Paříže, Milána či Madridu. Letenky do těchto měst jsou celkem levné a zařízený zážitek jistě potěší každého.

Relax, kultura a dobré jídlo

Pokud přemýšlíte nad věnováním jiného zážitku, který nebude nutně spojen s cestováním, můžete vybrat zážitek kulturní (kino, divadlo, koncert, muzikál apod.) nebo zážitek relaxační. Skvělým dárkem jsou například různé poukazy na masáže, pedikúru, manikúru či wellness pobyty. Darovaná relaxace je jedním z nejlepších dárků, které můžete druhému věnovat. Pokud také těžko hledáte s druhou osobou jen těžko čas na společné chvíle, věnujte poukaz na dobrou večeři. Vyrazit tak můžete s druhou osobou na dobré jídlo, v klidu si popovídat a užít si jedinečného gastronomického zážitku.

Trocha adrenalinu

Sáhnout však můžete i po dárcích adrenalinových, které však nejsou pro každého. Věnovat tak můžete bungee jumping, seskok z letadla, hodinu v surfařské aréně či ochutnávku potápění. Věnujte tento rok pod vánoční stromeček zážitky a zapomeňte na zbytečnosti.

Přejeme krásné vánoční svátky!