Chcete, aby vaše úspory vydělávaly? Tak je správně investujte! Buď do nemovitostí, nebo do zlata!
Chcete se stát dobrým investorem? Pokud ano, tak v první řadě budete muset pochopit základní principy investování. Investovat je totiž možné do různých komodit, ať již se jedná o dluhopisy, podílové fondy, kryptoměnu, nemovitosti, drahé kovy či různé zboží, které třeba levně nakoupíte a draze prodáte. Uvědomte si však, že ne každý investiční nástroj je vhodný do každé doby. Ta současná je například poznamenaná ekonomickou krizí způsobenou koronavirovou pandemií a s ní související inflací. Té v podstatě odolávají jen dva investiční nástroje, a to nemovitosti a zlato.

Nemovitosti, nebo investiční zlato? Jak pro koho!

Investice do nemovitostí se bohužel pohybují v řádech několika milionů. Budete-li chtít, aby vám investiční nemovitost skutečně vydělávala, nesmíte ji zatížit vysokou hypotékou. Pro drobnější střadatele je proto vhodnější investiční zlato. Oproštěné od DPH a především kvůli své v dlouhodobém horizontu stálé ceně skvěle odolávající inflaci.

Zvolte důvěryhodného obchodního partnera

Jeden z nejrenomovanějších dodavatelů a prodejců investičního zlata sídlí v pražském Obecním domě. Malým i velkým investorům už 18 let prodává certifikované investiční zlaté slitky předních rafinérů a světových mincoven (Vídeňská, Pražská, Česká, mincovna USA, České i Slovenské národní banky atd.). V nabídce, s níž se můžete seznámit na stránkách zlate-mince.cz, ovšem jsou také medaile, dukáty, sběratelské potřeby stejně jako investiční stříbro, platina, paládium a diamanty.

Srovnejte nabídky konkurenčních firem

Na stránkách zlate-mince.cz také najdete vždy aktuální cenu zlata. Ta momentálně dosahuje částky necelých 40 tisíc korun za jednu unci. Chcete-li se orientovat na trhu, zadejte do svého vyhledávače pojem investiční zlato a porovnejte ceny inzerujících firem s prémiovou nabídkou tohoto tradičního prodejce. Tipnete si, jak toto srovnání dopadne? My ano!