Tak kam se vydáte letos? Budou to Rakouské Alpy, moře v Chorvatsku nebo Azurové pobřeží? Zapomeňte pro jednou na všechny tyto známé destinace a vydejte se zažít něco pořádného. Svět čeká, až ho objevíte, tak proč by to nemělo být právě letos?

Zejména mladí lidé dnes rádi cestují na vlastní pěst. Nechtějí se nechat omezovat nabídkou cestovních kanceláří, touží po zážitcích připravených přímo pro ně. A přesně toho se drží i cestovní kancelář Monoï nabízející zájezdy na míru.

Zažijte nepoznané

CK Monoï se už od roku 1996 snaž plnit cestovatelské sny. Nepořádá žádné masové organizované výlety, ke každému klientovi přistupuje individuálně a nachystá mu dovolenou přesně dle jeho představ. Poradí si s těmi, co už mají nějaký svůj sen, i se všemi, kteří vlastně neví, co přesně by chtěli zažít. Tým CK Monoï má totiž spoustu nápadů, kam na dovolenou.

Co byste řekli třeba kulinářskému tripu do Asie, šplhání v nepálských Himalájích, rybaření na Mauriciu či poznávání Ájurvédy v jižní Indii? Vždyť na dovolené by měl člověk především něco zažít, naplnit svoje touhy a nejtajnější očekávání.

Exotika není nedosažitelná

Exotická dovolená není výsadou nejbohatší vrstvy. Každé dovolené s CK Monoï předchází důkladná domluva, aspoň telefonická. Při ní se vyjasní preference i cenové možnosti, takže nebojte, nezapomenutelnou dovolenou si budete moci užít i vy. Ostatně, i kdybyste na ni měli šetřit několik let, vyplatí se to. Pokud jste doposud jezdili odpočívat jen k moři, budete překvapení, co všechno se dá v našem nádherném obrovském světě zažít. Konečně poznáte cizí země takové, jaké doopravdy jsou, zažijete místní zvyky i kulturu a odvezete si nespočet zážitků. O to přece jde. A nezapomeňte, že exotickou dovolenou lze absolvovat i s dětmi. Nic není nemožné, proto nečekejte a vydejte se do světa ještě letos!