I když v současné době se sluníčko nepřetrhne, nezoufejte, jelikož odborníci na počasí slibují příjemné teplé podzimní dny. A ty můžete trávit na chalupě, vyjet si na rodinnou dovolenou anebo relaxovat tam, kde na vás čeká luxusní lázeňská péče.

Dovolte si odpočívat a věnovat se sami sobě…

Máte pocit, že jedete na doraz? Padá na vás únava a doma na vás čekají jen starosti? Potřebujete načerpat novou energii? Pak je nejvyšší čas navštívit lázně! Věřte, že nabídka lázeňských podzimních pobytů je bohatá a určitě si vyberete. Mimochodem podzim bývá velkou zkouškou naší imunity. Takže zejména lázně jsou dobrým důvodem, jak dopřát svému organismu odpočinek a relax, což jsou důležité atributy pro posílení imunitního systému.

Prožijte barevný podzim v lázních Poděbrady

Energii pro nadcházející dny načerpáte v lázních Poděbrady, zejména když se vypravíte do lázní na Svatomartinský pobyt. V menu totiž nebude chybět do křupava vypečená svatomartinská husička. Zároveň budete opečováváni skvělými lázeňskými procedurami, jako jsou například teplý rašelinový obklad, oblíbený parafín či zahřívací masáž lávovými kameny. Nechybí ani parní box s aromaterapií či obličejová masáž horkými růženínovými kameny.

Připravte se na zimu v lázních Bělohrad

Zpomalte svůj životní rytmus a začněte se pozvolna připravovat na zimu, která by měla být obdobím klidu a zastavení. Podzimní lázeňský pobyt k tomu přímo vyzývá. Lázně Bělohrad připravily pro své klienty atraktivní lázeňskou péči v Tree of Life. Pobyt je recenzován samotnými návštěvníky. Vítězí recenze ozdravných procedur, perfektního a vstřícného personálu a nechybí ani výtečná kuchyně. Takže si nejen protáhnete tělo, ale budete mít zároveň žaludek jako v pokojíčku…

Prožijte báječný podzim v českých lázních!