V samém srdci Jižní Moravy se nachází oblast Pálava, která je proslulá nekonečnými vinicemi, atraktivními cyklistickými a turistickými trasami, malebnými sklípky, pověstnými víny a pohostinností místních. Ať už se tu rozhodnete strávit dovolenou, nebo jenom prodloužený víkend, rozhodně to bude zážitek, na nějž budete rádi vzpomínat.

Pohoda uprostřed Pálavských vrchů

Pálava se každoročně těší velké pozornosti turistů, neboť se řadí mezi nejvyhledávanější moravské lokality. Vděčí za to nespočtu vinných sklepů a produkci lahodných vín. Na své si zde přijdou hlavně cyklisté, neboť cyklistickými trasy je Pálava doslova protkaná. Můžete směle vyrazit do místních kopečků, nebo si užijete pohodovou jízdu kolem nádrže Nové Mlýny. Ve vyhlášených Pasohlávkách si lze půjčit šlapadlo, plavit se na lodi nebo si užít zábavu v aquaparku. Milovníci wellness mohou vyrazit do nedalekých rakouských termálních lázní Laa an der Thaya, které se nacházejí hned za hranicemi.

Pohostinné ubytování a místní kuchyně

Penzion Florián se nachází v kouzelném místě pod zříceninou hradu Děvičky. Kromě ubytování v něm naleznete restauraci a vinárnu v tradičním moravském sklepě. Můžete rovněž využít venkovní posezení, kam se vejde až 15 osob. Pavlov restaurace vám nabídne útulnou rodinnou atmosféru a pochutnáte si zde na místních specialitách. Též se zde pravidelně konají hudební večery s cimbálovou muzikou. Plánujete-li uspořádat rodinnou oslavu, firemní akci nebo svatební hodinu, budou prostory restaurace a vinárny to pravé. Co se týče ubytování, čeká na vás 5 rekonstruovaných pokojů, v nichž se nachází 21 lůžek včetně přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, ručníky, sprchovými gely, šampony. O maximální pohodlí se postarají zdravotní matrace, televize a lednice.