Ačkoli Česká pošta s velkou pompou oslavila výročí dvou set let založení prvních poštovních schránek, vývoj jejích služeb jakoby pouze stagnoval. Za dvě stě let se samozřejmě posunulo zasílání zásilek od poštovních holubů, potrubní pošty i kurýrů k fungujícímu systému doručovatelů. Jejich služby ale bohužel v dnešní době nesou známky jistého zamrznutí v dobách minulých, lidé si stěžují na nedostatek poboček, drahé služby a fronty na poštách. Nemluvě o dlouhých dobách doručení, a to především do zahraničí.

Nejlevnější zasílání balíků do zahraničí

Abychom tuzemskou poštu pouze nezatracovali, faktem je, že dala vzniknout propracovanému systému, který pokud není plně funkční, může být nahrazen konkurenčním, šikovnějším partnerem. Zasílání rozměrnějších zásilek a balíků do zahraničí lze rychle, jednoduše a téměř z domova odeslat díky společnosti Balíkdozahraničí.cz. Úsporná přeprava zásilek do zahraničí se realizuje do jednoho až tří dnů po celém světě. Jednotliví zákazníci i celé společnosti, které často zasílají rozměrné balíky či zásilky, si mohou ověřit, že poslání balíčku do světa je díky zmíněné firmě nejlevnější v Česku.

Snadné odeslání zásilky od vás z domova nebo odběrního místa

Poslání balíku je jednoduché. Přes kontaktní formulář na webu oznámíte zásilku. Vyberete si, zda chcete balíček podat osobně, nebo objednáním vozu. Kdekoliv po České republice můžete zásilku předat přepravci, jenž ji expeduje do centrály. Ta následně přeposílá balíček adresátovi v cizině. V českých městech jako Brno, Praha, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové, Karlovy Vary, Ústí nad Labem, Liberec, Olomouc, Jihlava, České Budějovice, Chomutov, Zlín a Pardubice si naopak můžete zásilky vyzvedávat. V případě potřeby lze vyzvednutí i dodej zásilky přímo k vám domů zajistit kurýrem. Ani zde nebude prodleva dlouhá.

Expresní zásilky s dobou doručení do 24 hodin

Zasílání balíků se realizuje z a do 220 zemí světa – standardním, nebo expresním způsobem. V pásmu Standard se posílají buď balíky do pěti set kilogramů, nebo XXL zásilky (palety až 4000 kg). Režim Expres je určen pro doručení poštovní zásilky během 24 hodin nebo palety do 2500 kg v rámci jednoho dne. Služby balikdozahranici.cz využívají s úspěchem internetové prodejny, jež májí hodně odběratelů v zahraničí, i soukromé osoby či instituce.