Plánujete v létě vyrazit s kamarády na dovolenou do zahraničí a rádi byste nějaký čas strávili také v přírodě? V tom případě se Vám bude hodit vědět, jak se zachovat v případě nebezpečí. Připravit se na tuto neplánovanou nepříjemnost můžete během kurzu přežití v přírodě, který pro Vás připravila Firma na zážitky.

S kurzem přežití v přírodě zvládnete také dobrodružnou cestu po Kongu

Dovolená v zahraničí již dlouho není pouze lákadlem pro milovníky poznávání historických památek nebo koupání se v moři. Dovolená za hranicemi dnes zve také k dobrodružství, které nikde jinde nezažijete. Možná Vás zaujalo cestování po Kongu. Začátek výpravy začíná v Kisangani, kde cestující nasednou na palubu lodě a po splavené částí Konga se dostanou do Kinshasy. Hustým lesem se dále pokračuje až do tábora na břehu Konga. Trasa jde po stopách průzkumníka Henryho Stanleyeho, který ji sám absolvoval v roce 1874. Při tomto dobrodružství se Vám bude hodit mít absolvovaný kurz přežití v přírodě, který si můžete již nyní rezervovat zde www.firmanazazitky.cz/kurz-preziti-v-prirode. Během tohoto kurzu se naučíte například postavit přístřešek, rozdělat oheň za pomoci křesadla nebo se naučit slaňovat ze skály či šplhat do koruny stromu, který dosahuje neuvěřitelných třiceti metrů. Součástí jsou také základy zdravovědy.

Jaké další adrenalinové zážitky je možné vyzkoušet také v České republice?

Rádi byste také na vlastní kůži vyzkoušeli létání ve větrném tunelu? Díky letňanské Hurricane Factory aréně již nebudete muset cestovat dlouhé hodiny za indoor skydivingem. Vítr ve větrném tunelu dosahuje rychlosti až 270 km za hodinu. Celý zážitek probíhá pod dohledem zkušeného instruktora. Ten dodává všem odvážlivcům pocit naprosté jistoty. Indoor skydiving je skvělou příležitostí k tomu poznat na vlastní kůži, jaké to je lítat ve vzduchu volně jako pták. Bungee jumping je skvělou příležitostí, jak si dostat adrenalin do krve a přitom překonat hranice své odvahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup