Milovníci zábavy a rodiny s dětmi si v zábavních parcích přijdou na své. Kam však za zábavou a novými zážitky vyrazit? Nemusíte příliš daleko. 

Legoland, Německo

U našich sousedů na vás čeká Legoland, a to ve městě Günzberg. Jedná se o opravdový stavebnicový ráj, který je poskládán z LEGA. Kdo by jako malý nemiloval LEGO? Právě zde můžete obdivovat jedinečné stavby z těchto kostiček. Legoland se skládá ze sedmi tematických částí, přičemž obsahuje více než 50 atrakcí. Najdete ze například modely německých měst, ale i Benátek a mnoha známých míst. Čeká zde na vás však i podmořský svět, horská dráha, safari projížďka atd. Zde si užijí zábavu děti i dospělí.

Disneyland, Paříž

Pokud toužíte po opravdovém zážitku pro vás a nejen pro vaše děti, vydejte se do Disneylandu v Paříži. Nudit se zde nebudete ani minutu a budete rádi, že zde za den projdete vše. Těšit se můžete na strašidelný dům, cestu Indiana Jonese, 4D kino, atrakce Star Wars, různé dráhy a pohádkové průvody, i mnohem více. Do Disneylandu se opravdu vyplatí vyrazit, pokud plánujete dovolenou v Paříži.

Heide Park, Německo

Všechny věkové kategorie si přijdou na své v Heide Park v Německu. Tento park se nachází nedaleko města Soltau a rozdělen je do několika tematických částí, jako je například Divoký Západ, Zátoka pirátů apod. Všechny se nachází v opravdu krásné zahradě, která se nachází kolem jezera. Zažít zde můžete i jedinečný zážitek na největší dřevěné horské dráze Evropy. Čekají zde na vás však i kolotoče, houpačky, horské dráhy a mnohé show. Adrenalin se vám do žil dostane už ve chvíli, kdy horské dráhy jen uvidíte.