Zlato je univerzálním dárkem pro každou příležitost. Mohou ho věnovat rodiče dětem, senioři vnukům, manželky mužům, bratři sestrám i obce významným občanům. Nemáme ale na mysli těžítko ani šperk. Momentálně je v kurzu zlato investiční.
Nudným reklamním předmětům v podobě tužek a diářů už odzvonilo. Nahradily je zlaté slitky, mince a medaile. Tedy skutečné dárky, které obdarovaní skutečně ocení.

Obdarujte své blízké i obchodní partnery

Obdarovat jimi můžete své příbuzné, obchodní partnery, nepostradatelné prodejce, klíčové zaměstnance ve firmě i zahraniční návštěvy. Ti všichni takovýto dar stoprocentně patřičně ocení. Uvědomí si, že si jich jejich dárce váží, ať již jich samotných, nebo jejich práce. A příště na oplátku obdarují oni jeho. Třeba opět zlatou mincí.

Vybírejte na zlate-mince.cz

Spoustu pozoruhodných realizací najdete na e-shopu zlate-mince.cz. V nabídce jsou dárky pro muže i ženy. Skvělým dárkem k narozeninám je třeba mince s motivem znamení zvěrokruhu. Bude váš blízký v dohledné době slavit svátek? Darujte mu minci s jeho jménem. V Pražské mincovně vám na minci vyryjí všechna jména českého i slovenského kalendáře. Dominantou mince ale může být čerstvý oslavencův titul či jakékoliv významné datum. Velké oblibě se však těší i mince darované u příležitosti výročí svatby a narození dítěte.

Darujte zlatý slitek

Pokud zvažujete ještě více hodnotný dárek, darujte zlatý slitek. Jejich ceny se pohybují mezi 1500 Kč až 3 000 000 Kč, takže vyhovují v podstatě každému rozpočtu. Zlaté slitky se mimochodem v současné době stávají vyhledávaným investičním nástrojem. Za tím stojí především v dlouhodobém horizontu stálá cena zlata, které proto dobře odolává inflaci. A obdarovanému může pomoci i v době finanční tísně. Váš dar snadno prodá, popřípadě na něm dobře vydělá. Prohlédněte si nabídku e-shopu zlate-mince.cz a nechejte se inspirovat světem malých dárků velké hodnoty.