Pokud plánujete dovolenou během zimních měsíců, nabízí se vám spoustu možností. Velice oblíbeným cílem jsou horské destinace, ovšem ne pro nelyžaře. V případě, že vám zimní sporty nic neříkají, zavítejte do regionu jižní Moravy, který je z velké části rovinatý, ale také kulturně a přírodně pestrý.

Vzhledem k tomu, že je jižní Morava tak rozsáhlá, potřebujete na poznávání alespoň několik dnů. Ubytování na jižní Moravě je široké a vybrat si můžete z rodinných penzionů, romantických chatek i luxusních hotelů.

Lednicko-valtický areál má ojedinělé kouzlo

Výjimečný je jednoznačně Lednicko-valtický areál, a to po všech stránkách. V první řadě vás nadchnou tamní zámky, které stojí za návštěvu i během zimních měsíců. Lednice a Valtice jsou někdejším významným majetkem rodu Lichtenštejnců. Stejně tak nesmíme zapomenout na půvabné parky, rybníky a historická stavení nacházející se v přírodě.

I v zimním období se můžete vydat na pěší turistiku a poznávat krásy Lednicko-valtického areálu. Nabízí se vám hotely na Pálavě, ve Valticích i ve vinařské obci Pavlově. Stačí se jen podívat a vybrat si.

Národní park Podyjí

Úžasnou oblastí je také Podyjí na jihu Moravy. Jak už samotný název napovídá, oblast leží na březích řeky Dyje, navíc částečně sahá až do Rakouska. Hotely v Podyjí jsou úžasné a vyznačují se vinařskou atmosférou, která vás dokonale vtáhne. Národní park Podyjí je prozatím jediný národní park na Moravě.

Lidské tělo odpočinek potřebuje, a proto si vyberte vhodné ubytování a na chvíli odjeďte ze svého domácího prostředí. Přijdete na jiné myšlenky a odreagujete se, zároveň poznáte i skvosty jižní Moravy. Jestliže hledáte ubytování, podívejte se na hotely na webu Hotely.cz, kde najdete penziony, chaty a hotely po celé České republice, nikoliv jen na Moravě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup