mexiko-zajezd
Zdroj: www.freedigitalphotos.net.

Zaujalo Vás Mexiko a chcete se na letošní dovolenou vydat právě do této země, která patří spíše k exotickým a méně častým cílům českých turistů? Mexiko je pro Čechy hodně vzdálenou zemí a tak zájezdy nejsou zrovna levnou záležitostí – především letenky stojí hodně peněz a tak tato dovolená není pro každého. Do Mexika se můžete vydat na klasickou dovolenou u moře s ubytováním v hotelu, ale oblíbené jsou i poznávací zájezdy, při kterých navštívíte nejkrásnější kouty Mexika a uvidíte spoustu krásných památek.

Poznávací zájezdy do Mexika

U poznávacích zájezdů si můžete vybrat nejen zájezd, zaměřený čistě na Mexiko, ale některé cestovní kanceláře u nás nabízejí i zájezdy, při nichž procestujete hned několik zemí, které se nacházejí v blízkosti Mexika (např. Honduras, Guatemala a Belize nebo Panama a Peru). Lákavou alternativou je pak zájezd, který je kombinací poznávacího a pobytového a v jeho rámci si tak užijete nejen koupání a relaxaci u moře, ale i poznávání památek, přírody a místní kuchyně.

Pobytové zájezdy do Mexika

Pokud Vás ale památky nezajímají a chcete si jen odpočinout u moře, můžete si vybrat z pestré nabídky pobytových zájezdů do Mexika, jež se staly běžnou součástí nabídek našich cestovních kanceláří. Na výběr máte z nepřeberného množství ubytovacích zařízení, od nejluxusnějších pětihvězdičkových hotelů s maximálním komfortem až po levnější apartmány či penziony se základním vybavením.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup